GooN MARSHM L 9-14kg 853063
2024-08-20
Goo.N Daio Paper Corporation Logo
Marki:Goo.N Daio Paper Corporation
Kod produktu:GooN MARSHM L 9-14kg 853063
EAN:4902011853063
Dostępność:W magazynie
EUR 90.00 zł90.00 zł

Dostępne opcje

Dla chłopcówDla chłopców
Dla dziewczynDla dziewczyn
40 szt.40 szt.

Japońskie pieluszki Goo.N Marshmallow Premium Soft L 9-14kg.

Japońskie pieluchomajtki są utworzone z uwzględnieniem anatomii ciała.

Świetnie sprawdzają się w okresie snu, jak również i podczas spaceru, podróży, zabaw oraz długiego noszenia. Wyglądają jak bielizna. 

Hipoalergiczne pieluchomajtki z witaminą E, która chroni skórę przed nadmierną suchością, jak również nie powodują oparzeń ani reakcji alergicznych. Dostosowana do anatomii ciała warstwa wchłaniająca jest położona po środku oraz w tylnej części, wypełniacz zamienia wilgoć w żel, w ten sposób „zamykając” ją wewnątrz i pozostawiając skórę czystą i suchą. Nie powodują mechanicznych podrażnień, oddychają, co pozwala unikać oparzeń, a po użyciu pieluszki, wchłaniają nieprzyjemne zapachy. 

Pieluszka trzyma się na ciele za pomocą łagodnej gumki, która nie krępuje ruchu, gdyż jest nadzwyczajnie elastyczna. Pieluszki Goo.N zapewniają łatwe zakładanie i wygodne zdjęcie. Podczas aktywności dziecka pieluszki nie przeciekają i nie zmieniają położenia. Specjalne wskaźniki, które przypominają, że już pora wymienić pieluszkę (wskaźnik zmienia kolor na niebieski). 

Japońskie pieluszki Goo.N stały się niezmiernie popularne wśród maluchów i rodziców na całym świecie. Twój maluch będzie czuć się wygodnie, a Twoje komórki nerwowe pozostaną w spokoju.  


Powiązane produkty
Moony
Merries
Goon
Whito
Insinse
Seni
Mulimi
Ontex
Moltex