Moony L 9-14kg 54pcs 244911
2024-08-20
Moony Unicharm Corporation Logo
Marki:Moony Unicharm Corporation
Kod produktu:Moony L 9-14kg 54pcs 244911
EAN:4903111244911
Dostępność:W magazynie
EUR 120.00 zł120.00 zł

Dostępne opcje

Dla chłopcówDla chłopców
Dla dziewczynDla dziewczyn
54 szt.54 szt.

Japońskie pieluszki Moony L 9-14kg

Małe dziecko wymaga nadmiernej uwagi, szczególnej codziennej opieki i troski. Duże znaczenie dla dobrego samopoczucia i komfortu dziecka stanowi wybór niezawodnych i jakościowych pieluszek, które zapewnią zdrowie skóry i jej ochronę przed wilgocią, a także dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem, jednocześnie zapewniając swobodę ruchu, a więc sen będzie słodki. To wszystko gwarantują pieluszki Moony.

Wewnętrzna strona pieluszek składa się z łagodnej siateczki z dodatkiem naturalnej wysokojakościowej bawełny, zawdzięczając czemu delikatna skóra pod pieluszką zawsze pozostaje sucha i na skórze nie występują reakcje alergiczne. Wewnętrzna warstwa pieluszki pozwala natychmiast wchłaniać wilgoć, zamieniając ją w żel, tym samym utrzymując ją wewnątrz i pozostawiając skórę suchą i czystą.

Pieluszki Moony:

- lekkie, miękkie, łagodne, maksymalnie „oddychające” i nie krępują ruchów malucha;

- elastyczna talia z przodu i z tyłu;

- bez nadmiernego ucisku talii malucha, niezawodnie chronią przed przeciekaniem, są dostosowane do kształtów ciała malucha i nie sprawiają poczucia dyskomfortu;

- mają wskaźnik wilgotności.

- pieluszki w rozmiarze Moony NB na talii mają specjalne wcięcie na gojący się pępek, dzięki czemu pępek malucha zawsze pozostaje otwarty i zabezpieczony przed niepożądanym tarciem, jak również sprzyja to szybszemu gojeniu sięk.  

 

Wybierając funkcjonalne, wysokojakościowe pieluszki Moony, zapewniasz swojemu dziecku maksymalnie troskliwą opiekę.


Powiązane produkty
Moony
Merries
Goon
Whito
Insinse
Seni
Mulimi
Ontex
Moltex