Merries PBL 12-22kg 44pcs 402417
2024-08-20
Merries Kao Corporation Logo
Marki:Merries Kao Corporation
Kod produktu:Merries PBL 12-22kg 44pcs 402417
EAN:4901301402417
Dostępność:W magazynie
EUR 145.00 zł145.00 zł

Dostępne opcje

Dla dziewczynDla dziewczyn
Dla chłopcówDla chłopców
44 szt.44 szt.

Japońskie (pull-up diapers) pieluchomajtki Merries PBL 12-22kg 44szt.

Lekkie i wygodne pieluszki Merries obdarują każdego malucha wyjątkowym poczuciem komfortu. Wewnętrzna powierzchnia pieluszek jest wykonana z łagodnej bawełny i nasycona specjalnym ekstraktem pochodzenia roślinnego, który chroni skórę malucha przed oparzeniami.

Pieluszki świetnie przylegają do ciała malucha, dlatego więc rodzice mogą być pewni tego, że dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu. Żadnych obaw ani przeżywań z powodu przecieków, to przecież Merries! Zastosowanie naturalnych składników w procesie produkcji Merries dodatkowo ogranicza możliwość wystąpienia wysypki, stanu zapalnego.

Biorąc pod uwagę, że niemowlęcia opróżniają się częściej, niż starsze maluchy, to niezawodną pomocą dla rodziców będzie wskaźnik wilgoci na każdej pieluszce. Nie musisz zastanawiać się kiedy lepiej wymienić pieluszkę, nie musisz wielokrotnie sprawdzać poziom wilgoci.

Merries są utworzone ze świadomością, że maluch na danym etapie rozwoju zapoznaje świat, uczy się korzystania z toalety, więc aktywność jest ogromna i nic nie powinno przeszkadzać Twojemu dziecku na drodze do tak ciekawego światu. Merries są utworzone z myślą o dzieciach oraz ich rodzicach.

Jeśli chcesz mieć pewność, że dziecko czuje się swobodnie i niezależnie podczas odkrywania otaczającego świata - wypróbuj Merries. Gdy przekonasz się we wspaniałych charakterystykach Merries, zrozumiesz, że reklama tu nie jest potrzebna, gdyż komfort dziecka w pieluchomajtkach Merries - to o wiele więcej, niż słowa!

Wszystko staje się prostsze, gdy rodzice dla swojego malucha wybierają Merries!


Powiązane produkty
Moony
Merries
Goon
Whito
Insinse
Seni
Mulimi
Ontex
Moltex